Tangled Kiss - Pocałunek Księcia

Opis gry: Tangled Kiss - Pocałunek Księcia

Książę Rapunzel chce się całować z piękną Flynny. tak aby nikt ich nie zauważył. Nie daj się przyłapać! Sterowanie: myszką.


Ocena
3,5 z 20
Grano
10380
Dodano
2011-03-04
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Dodał/a: Michalina010

SUPER TA GRA KOCHAM TOM BAJKEEEEEE!!

Dodał/a: nati1237

Superancka gierka:D

Conie:)

Dodał/a: Selena774

Super gra!!! :) Kocham tą bajke, a gra jest super zrobiona :P dla miłośników, polecam :)))) (aha, tylko opis jest bardzo zabawny :P dziwnie tlumaczone ;) )

Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie, materiały u nas nie dość że potrafią one wspaniale zrelaksować nasz umysł, to ponadto uczą nas koncentracji oraz zaparcia w dążeniu do celu. Teraz już wiesz jak spędzać wolny czas, czy jak odreagować i odstresować się po pracy i po szkole. Jeśli zuważyłeś jakieś probelmu z działającą stroną, możesz śmiało pisać do nas w dziale kontak czy też na profilu facebookowy. Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.
hit counters