Goodgame Cafe - Prowadzenie Restauracji

Opis gry: Goodgame Cafe - Prowadzenie Restauracji

Rozwijaj swoją restaurację i bogać się na niej. Kupuj składniki i przyrządzaj posiłki. Nabywaj nowe urządzenia i wyposażenie. Zwiększaj ranking restauracji dzięki zadowoleniu klientów. Możesz także czatować z innymi graczami, zatrudniać się u nich, by zdobyć trochę grosza i doświadczenie lub najmować ich do pracy, gry Twoje pomoce kuchenne nie mogą nadążyć. Przyrządzaj dania od szybkiej, prostej sałatki do wykwintnych ciast, na których więcej zarobisz, ale które będą dostępne dopiero po osiągnięciu przez Ciebie pewnego poziomu doświadczenia. Dokonaj darmowej rejestracji w celu zapamiętania stanu Twojej gry oraz udostępnienia wszystkich funkcji. Sterowanie za pomocą myszki.


Ocena
4,5 z 350
Grano
175377
Dodano
2010-11-08
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Dodał/a: 1969948u

zalogowalem sie tutaj, ale nie moge grac .. LOL

Dodał/a: karatekicia6

kurcze, jak włączam tą gre to mi wyskakuje pole, żebym sie zalogowała. ale jak sie loguję to mi pisze, że złe hasło i login! To nie fair!!!!!!!!!!!! :(

Dodał/a: asiek559

juz dziala a wczoraj porazka

Dodał/a: Korin596

Nie chcę mi się włączyć to nie jest fer i nikt na chacie nie siedzi co jest z ludźmi?
Nie chcą grac to po co tu wchodzą?

Dodał/a: chica29

fajna gra polecam ja

Dodał/a: bukaj04

super gra gram nią jest ekstra

Dodał/a: yty73

Super gierka
Uwielbiam ją

Dodał/a: ero123

spoko gra


Polecam :)

Dodał/a: grakpl

lepsza para to Dan i Runo

Dodał/a: xalax

jak myslicie która para jest lepsza dan i runo czy schun i run

Dodał/a: co200

Dzieki za komentarze

Dodał/a: koteczek

leprze jest godgame disco

Dodał/a: koteczek

ja to grałam leprze jest godgame disco

Dodał/a: polka

kto wie dlaczego nie moge wejsc na kafe ,tzn laduje mi ale o polowy i stoi:(

Dodał/a: Lwica151

fAJNE TA GRA JEST Z NK. GRAlAM ZAWSZE W NIA NA NK ELE TERAZ TU!!!!

Dodał/a: bekada

nic tego nie pobije dokad ja dobije

Dodał/a: bekada

ja to ulwielbiam :))))) a wogule mi nie chodzi na nk

Dodał/a: patrycjacs

mam 10 lvl ale i tak głupie

Dodał/a: anetka2171

To jest Naprawde Fajne Grałam w to na nk :):)

Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie, materiały u nas nie dość że potrafią one wspaniale zrelaksować nasz umysł, to ponadto uczą nas koncentracji oraz zaparcia w dążeniu do celu. Teraz już wiesz jak spędzać wolny czas, czy jak odreagować i odstresować się po pracy i po szkole. Jeśli zuważyłeś jakieś probelmu z działającą stroną, możesz śmiało pisać do nas w dziale kontak czy też na profilu facebookowy. Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.
hit counters