Ufo Arkanoid

Opis gry: Ufo Arkanoid

This is based on the popular Arkanoid game. You need to control the bouncing ball using a paddle. The paddle can be moved by mouse. There will be an infinite wave of UFOs coming towards you. Destroy them.
Some power-ups will help you:
1. Steel Ball: The ball becomes more powerful and can penetrate UFOs.
2. Extra Ball: This adds an additional ball that behaves like a normal one. You can control both using the same paddle.
3. Big Paddle: This makes your paddle bigger, and thus, it is easier to control the ball(s).
4. Life: A heart-shaped bonus gives you an extra life.
5. Laser Beam: Allows you to remove the lowest row of bricks. To activate it, just click anywhere while the ball is moving.
You can save your game progress in this unlimited game play. There are 4 files in which you can save 4 different game-plays.


Ocena
3,5 z 1
Grano
733
Dodano
2016-12-19
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie, materiały u nas nie dość że potrafią one wspaniale zrelaksować nasz umysł, to ponadto uczą nas koncentracji oraz zaparcia w dążeniu do celu. Teraz już wiesz jak spędzać wolny czas, czy jak odreagować i odstresować się po pracy i po szkole. Jeśli zuważyłeś jakieś probelmu z działającą stroną, możesz śmiało pisać do nas w dziale kontak czy też na profilu facebookowy. Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.
hit counters