Dental Clinic Escape - Ucieczka Z Kliniki Dentystycznej.

Opis gry: Dental Clinic Escape - Ucieczka Z Kliniki Dentystycznej.

Znajdujesz się w klinice dentystycznej, w której miałeś przeprowadzony zabieg. Niestety po zabiegu budzisz się i stwierdzasz, że jesteś sam. Musisz znaleźć wyjście z sytuacji.

Sterowanie myszką


Ocena
5,0 z 4
Grano
2171
Dodano
2016-10-12
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Dodał/a: stefanek

Skoro tutaj coraz większa presja ze strony państwa warto może zainteresować się darmowymi grami kasynowymi. Nie niesie to ze soba żadnego ryzyka - dzieki temu możemy sobie grać bezpiecznie - nie stracimy pieniędzy a także nie narazimy się organom ścigania. Sprawdzcie na przykład na stronie http://freeslots77.com/pl/ tam jest to wszystko dokładnie opisane i można znaleźć najciekawsze gry w jednym m

Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie, materiały u nas nie dość że potrafią one wspaniale zrelaksować nasz umysł, to ponadto uczą nas koncentracji oraz zaparcia w dążeniu do celu. Teraz już wiesz jak spędzać wolny czas, czy jak odreagować i odstresować się po pracy i po szkole. Jeśli zuważyłeś jakieś probelmu z działającą stroną, możesz śmiało pisać do nas w dziale kontak czy też na profilu facebookowy. Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.
hit counters