Stoneage Sam 2 - Jaskiniowiec 2

Opis gry: Stoneage Sam 2 - Jaskiniowiec 2

Tym razem Sam musi poradzić sobie w klimacie zimowym. Klikaj na różne przedmioty, lub zwierzęta i zobacz jaki będzie efekt twoich decyzji. Sterowanie: myszką.


Ocena
5,0 z 48
Grano
24063
Dodano
2010-06-25
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Dodał/a: nikos12

jak przejść misję 3??????

Dodał/a: Martyna112

no wiec kto ma problem jak jest lawa wiecie wejsc na drzewo i te pe wziośc małego a nastepnie wziosc sznur kamyk i patyk i kliknoc na drzewo i drugom strone w Nastepnym jest spada meteoryt i nastepnie czeba wzioć głowe tom z kosci czy z czego i kliknoc tam gdzie sad meteoryt i potem spadajom wiec kiknoc na ciemność i już troche jest osiwietlone i kliknoc na ognisko sorki juz nie bede tlumaczyc

Dodał/a: zuzanna3631

o co chdyi w drugim poziomie jak sie zapali ognisko

Dodał/a: Selena774

Zabawna ale glupia gra :P

Dodał/a: lolp212

o co w tym hodzi?
ktos pomorze
?????????????? prosze

Dodał/a: mala3011

pewnie super:)
mi si nie chce włączyć:(

Dodał/a: luk12

super gra polecam .pszeszłem całą

Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie, materiały u nas nie dość że potrafią one wspaniale zrelaksować nasz umysł, to ponadto uczą nas koncentracji oraz zaparcia w dążeniu do celu. Teraz już wiesz jak spędzać wolny czas, czy jak odreagować i odstresować się po pracy i po szkole. Jeśli zuważyłeś jakieś probelmu z działającą stroną, możesz śmiało pisać do nas w dziale kontak czy też na profilu facebookowy. Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.
hit counters