My Little Pony Creator - Tworzenie Kucyka

Opis gry: My Little Pony Creator - Tworzenie Kucyka

Stwórz własnego kucyka Bronie i zobacz jak olśniewa na przyjęciu! Doskonała gra z serii My Little Pony, którą uwielbiają dziewczynkie te małe i te trochę większe.
Sterowanie myszką


Ocena
4,0 z 205
Grano
102959
Dodano
2012-04-01
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Dodał/a: psiak110099

LUPIE JĄ ALE NIEMOŻNA ZROBIĆ REINBOŁ TO TAKIE OKROPNE

Dodał/a: ankabb123

fajne ale gupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodał/a: ankabb123

ej dasherka sprawdze twoje konto ok

Dodał/a: Raritusia

Mało kolorów do wyboru a tak super!

Dodał/a: Twilight0712

Fajna gra, jedna z moich ulubionych.

Dodał/a: Dasherka

Coolaśna XD Ale trochę mało kolorów

Dodał/a: Ranbow dash

ELEKTRYKA DZIAŁA
ALE SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRR

Dodał/a: Colgate

Superowa ! Fajnie się tworzy kucyka :D

Dodał/a: Imian287

Mi nie chce działać ale szkoda

Dodał/a: Tymek9009

działa
PS.FAJNA GRA*
!

Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie, materiały u nas nie dość że potrafią one wspaniale zrelaksować nasz umysł, to ponadto uczą nas koncentracji oraz zaparcia w dążeniu do celu. Teraz już wiesz jak spędzać wolny czas, czy jak odreagować i odstresować się po pracy i po szkole. Jeśli zuważyłeś jakieś probelmu z działającą stroną, możesz śmiało pisać do nas w dziale kontak czy też na profilu facebookowy. Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.
hit counters