Real Madrid Penalty Shootout - Strzelanie Dla Realu

Opis gry: Real Madrid Penalty Shootout - Strzelanie Dla Realu

Wybierz swoich ulubionych zawodników Real Madrid C.F i zmierz się w extra rozgrywce rzutów karnych z graczami z całego świata! Sterowanie myszką


Ocena
3,5 z 39
Grano
19994
Dodano
2012-03-04
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Dodał/a: DAGI

Real Madrid Królowie futbolu w każdym dniu powracają do pogromu ,okno transferowe to jedyna szansa,wygrać z Realem to jak wygrać pasjansa. Cristiano Ronaldo to nasz pupilek bezcenny. W moim sercu jedna wiara jeden klub i jedno życie,Galaktyczny Real Madrid który kocham nad życie.
https://www.youtube.com/watch?v=57PW ESCFreE

Dodał/a: enoziomku

też mi się nie chcę zarejestrować

Dodał/a: 777kuba77

czemu nie moge sie zajerestrowac

Dodał/a: baran0

barca rzodzi real błodzi taka jest prawda

Dodał/a: baran0

fajna
i tak barca rzodzi

Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Serwis ten jest codziennie poszerzany o nowe pozycje, abyś nie popadł w rutynę i mógł grać codziennie, materiały u nas nie dość że potrafią one wspaniale zrelaksować nasz umysł, to ponadto uczą nas koncentracji oraz zaparcia w dążeniu do celu. Teraz już wiesz jak spędzać wolny czas, czy jak odreagować i odstresować się po pracy i po szkole. Jeśli zuważyłeś jakieś probelmu z działającą stroną, możesz śmiało pisać do nas w dziale kontak czy też na profilu facebookowy. Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.
hit counters