Achtung Die Kurve - Kolorowe Kreski

Opis gry: Achtung Die Kurve - Kolorowe Kreski

Rysujemy kolorowe kreski, przeciwnik nie może najechać na to co narysowaliśmy.W grę może grać nawet do 6 osób przy jednym komputerze, ewentualnie możemy grać w trybie singleplayer z botami. Sterowanie w grze.


Ocena
5,0 z 187
Grano
93700
Dodano
2012-01-13
Lubię to!
Nie lubię!

Dodaj komentarz:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany


Dodał/a: Hermiona13

lol mi tej gry nie radze w nią grać kto w nią za gra to mi go żal a ja sama żałuje że w nią zagrałam po prostu nie polecam.

Dodał/a: Kocurek

Mi się PODOBA i tyle

Dodał/a: dyzio

CO ZA PARANOJA NAWET A SZKODA SŁÓW!!!XD ; P

Groj to strona poświęcona grom online, dostępnym dla osób w każdym wieku. Nieustraszeni i zawzięci bohaterowie, sprawdzające refleks i percepcję gry zręcznościowe, mnóstwo dobrej zabawy. Niskie wymagania sprzętowe, gry na każdy komputer. Posiadamy niezwykle emocjonujące gry akcji, zajmujące gry logiczne, sportowe jak i gry edukacyjne, dla dziewczyn, dla dzieci i młodzieży. Dorosłym oferujemy gry hazardowe, dynamiczne gry walki oraz kilka złożonych gier RPG. Gier jest tak duża ilość, że bardzo ciężko je zliczyć, dlatego zostały podzielone na kategorie. By zagrać w wystarczy tylko zwykły komputer, stałe podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Przyłącz się do naszej strony, zaproś znajomych i cieszcie się darmową rozrywką na groj.pl! Polub nas, dołącz do zabawy i ciesz się nowościami w elektronicznej rozrywce.
hit counters